Lumpeksy – obciach czy kopalnia perełek?
W najnowszym sezonie nie używamy słowa „trend”. Liczy się indywidualny styl, to my decydujemy o tym, w czym czujemy się dobrze. Kolekcje z sieciówek są wtórne, niech podniesie rękę do góry ta z nas, której nigdy nie zdarzyło się kupić bezwiednie takiego ubrania jak jedna z koleżanek? Przeważnie w jednej kolekcji jest kilka kreacji szczególnie przyciągających wzrok, właśnie tych kilka sztuk sprzedaje się na pniu zgodnie ze starym porzekadłem, kto pierwszy, ten lepszy.
Alternatywą do sieciówek jest ciuchbuda. W takim miejscu nie wiemy czego się spodziewać, nie podlega ono zasadom globalizacji, nie możemy obejrzeć w internecie lookbooka z kolekcji. Możemy za to przygotować się na niespodziankę, na wyszukanie oryginalnych ubrań, a także eksperymentowanie z własnym stylem dzięki wyselekcjonowanym produktom. Po zakupach w ciuchbudzie nie trzeba się martwić, że zobaczymy na ulicy kilka tak samo wystylizowanych osób. Ponadto zakupy w takim miejscu pozwalają Ci zaoszczędzić środki, ubrania w sieciówce są kilkukrotnie droższe, bardzo często także gorsze gatunkowo. Czy muszę dodawać coś jeszcze żeby Cię przekonać? Sprawdź sama czym może Cię zaskoczyć ciuchbuda.

słowa kluczowe: ciuchbuda, wrobieni w idea bank, bianmar, czyszczenie kostki brukowej gdańsk, iława ogłoszenia darmowe, trans van paczki, dulux weathershield cena, second hand szczecin