Meble ogrodowe z technorattanu
Meble ogrodowe z technorattanu mogą stać się wyjątkowo ozdobą każdego ogrodu, tarasu, czy balkonu.

Wykonane są z tworzyw sztucznych. To gwarantuje ich odporność na działanie promieni słonecznych, deszczu, a nawet niskich temperatur. Nie wymagają przechowywania w budynku nawet zimą. Nie trzeba ich chować za każdym razem, gdy mają pojawić się opady deszczu.

Meble z techorattanu są także odporne na zabrudzenia i zarysowania. Wszystkie pozostałe plamy można z nich bardzo szybko usunąć – wystarczy domowa chemia i woda. Technorattan można myć przy użyciu myjki ciśnieniowej lub węża ogrodowego. Nie ma zagrożenia, że meble się zniszczą.

Meble ogrodowe z technorattanu to między innymi zestawy kawowe, najczęściej składają się z kanapy lub niskich foteli i stolika kawowego. Innym rodzajem mebli ogrodowych są zestawy jadalniane, które składają się z krzeseł i wysokiego stołu. Najczęściej posłużą 4 do 10 osób.

Technorattan to tworzywo, które będzie pasować do każdego ogrodu. Dopasuje się stylistycznie do nowoczesnego ogrodu wyłożonego kamieniem lub kostką brukową. Sprawdzi się też na trawie, w tradycyjnym ogrodzie. Meble z technorattanu bardzo często ustawiane są na tarasie lub w przydomowej altanie. Są wygodne, komfortowe i mogą posłużyć wiele lat.