Meble kuchenne
Kuchnia to serce domu. Urządzając ją, trzeba przemyśleć dokładnie, jaki sprzęt i meble muszą się w niej znaleźć, by była funkcjonalna, ale jednocześnie ładna i przytulna.

Meble kuchenne na wymiar Pabianice będą dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć ten efekt. Dzięki meblom robionym na wymiar można zabudować nawet niewielką przestrzeń. W kuchni przyda się każda szafka – stolarz może wykonać zabudowę aż do samego sufitu, zabudować przestrzeń nad lodówką.

Każdy sprzęt AGD, który znajduje się w kuchni również może być zabudowany: lodówka, zmywarka, piekarnik, czy mikrofalówka kupowane oddzielnie mogą do siebie nie pasować. Dzięki zabudowie będą dobrze komponowały się zarówno z sobą, jak i resztą wnętrza.

Meble na wymiar to także duże pole do popisu dla każdego indywidualisty. Przy takich meblach można dowolnie dobierać fakturę i kolor materiału a do tego kształt i kolor wykończeń. Można zdecydować się na dolne szafki z szufladami albo tradycyjne – otwierane dwuskrzydłowymi drzwiczkami.

Meble kuchenne na wymiar będą bardziej trwałe od tych, które można kupić w sklepie. Przede wszystkim wynika to z doboru materiałów. Masowość produkcji mebli nie sprzyja też dokładności ich wykonania – zdarza się, że zawiasy się luzują, a szafki szybko zaczynają opadać.