Meble na wymiar
Meble na wymiar Wałbrzych są funkcjonalne i oryginalne. Dzięki temu, że każdy projekt powstaje na zamówienie, nie ma możliwości, by dana realizacja powtórzyła się w innym wnętrzu.

Najczęściej ludzie wybierają meble na wymiar do kuchni, małych pomieszczeń służących do przechowywania oraz sypialni.

Dzięki kuchennym meblom na wymiar można zagospodarować szafkami powierzchnię aż do samego sufitu. Dodatkowe miejsce do przechowywania rzadziej używanych rzeczy sprawdzi się w każdym domu. Ponadto klienci często decydują się zabudować meblami sprzęt kuchenny: lodówkę, zmywarkę, czy piekarnik. Meble na wymiar w kuchni cechują się wysoką trwałością – są odporne na działanie wody, czy wysokiej temperatury.

Meble na wymiar sprawdzają się także w małych pomieszczeniach, takich jak garderoby, spiżarnie, schowki i pomieszczenia gospodarcze. Najczęściej ich powierzchnia jest niewielka, a każdy chce zmieścić w nich sporo rzeczy. By schowek pod schodami, czy przestrzeń spiżarni nie były zagracone, warto zdecydować się na meble na wymiar.

Czas oczekiwania na wykonanie takich mebli uzależniony jest od stopnia skomplikowania i dostępności potrzebnych materiałów. Może trwać nawet kilka tygodni, ale warto poczekać, by dostać mebel idealnie dopasowany do przestrzeni i w stylu, który zaprojektowało się samodzielnie.