Studio DIY

Kilka dni temu pożegnaliśmy zimę, zatem czas na przeobrażenie naszej szafy! Wiosenny powiew świeżości powinien zagościć także w stylizacjach na MSS, dlatego przygotowałam dla Was dwa projekty, które wspólnymi siłami stworzymy.

Pierwszym DIY jest sukienka, która chociaż łatwa do złączenia, wygląda naprawdę ciekawie. Siateczkowa bluzka z Minimal, dzięki swojemu kobaltowemu kołnierzykowi, idealnie zgrała się z sukienką w tym samym kolorze z Dreams. Jest to jedna z ostatnich nowości, które zagościły w H&S, wprowadzając wiosenny klimat do sklepów. Trzecim i ostatnim elementem jest limitowana bluzka z falbaną, która w poniższym DIY dała efekt czarnych rękawków.

1

Drugie DIY jest równie proste, jak efektowne. Do stworzenia tych sandałków na koturnie potrzebujecie jedynie trzech par. Bazę stanowią czarne buty z Take me, złotą koturnę uzyskałam dzięki dodaniu limitki, a ciekawym dodatkiem jest łańcuszek, który idealnie wpasowuje się w tło. W ten sposób otrzymujemy uniwersalne czarno-złote buciki, które mogą uświetnić wiele stylizacji.

2

Jak podobają Wam się dzisiejsze DIY? A może Wy stworzyliście ostatnio coś ciekawego? Dajcie nam znać!

Author: Insomnia

Share This Post On

3 komentarze

  1. I wish i had everything in Png form so i can always style my doll but sadly cant as i have no way to use the website 🙁

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design