Street Style MSS #2

Dzień dobry, moi drodzy!

Dzisiaj postanowiłem wziąć się za drugi wpis z serii „Street Style MSS”, dla przypomnienia tak wyglądał pierwszy post, który pojawił się 9 lipca – klik. Zobaczcie którym użytkownikom udało się zostać królowymi ulicy  tablicy!

Przed wami prawdziwa bogini piękna, Alfie Ralphie! Postawiła ona na lekką kreację składająca się z topu oraz spódnicy. Tą stylizacją bezsprzecznie udowodniła, że szary wcale nie jest nudnym kolorem. Do kreacji mistrzowsko dobrała srebrne dodatki. Warto też wspomnieć o urodzie modelki, której twarz idealnie kontrastuje się z boską kreacją.

Gdy nadchodzą mrozy, większość z nas tęskni za ciepłem. Rubella, której look utrzymany jest w stylu boho, zawiera ciekawą kolorystykę: biel, czerwień oraz brąz. Barwy te idealnie się ze sobą łączą. Chciałbym zwrócić uwagę na świetne połączenie dwóch wianków, efekt jest nieziemski. Stylizacja bez wątpienia jest idealna na wiele okazji, ale mnie najbardziej kojarzy się z festiwalami muzycznymi jak np. Coachella, która często bywa swoistym pokazem mody.

Trzecią i ostatnią królową tablicy w drugim wydaniu serii „Street Style MSS” została adminka, Vindela! Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to mistrzowskie dopasowanie marynarki do złotych spodni. Wygląda to prześwietnie, a to wszystko za sprawą złotego paska z listkami. Vindela sprytnie pomyślała, aby dodać biały top pod marynarkę, co jedynie ulepsza ogólne wrażenie. Mimo, iż ten look nie jest utrzymywany w świątecznych kolorach (czerwień, zieleń), to idealnie się nadaje na imprezę wigilijną.

Co myślicie o stylizacjach wybranych przeze mnie? Czy rzeczywiście zasłużyły na to, żeby być na liście najlepszych stylizacji z tablicy?

Czekam na wasze komentarze!

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Kocham większość looków dziewczyn, te również są bardzo fajne ale w tym zestawieniu zdecydowanie wygrywa Rubella.
  Co do działu – jest bardzo fajny, ale mam nadzieje że nie będą tu w kółko te same osoby.

  Post a Reply
 2. Rubella taka ładna :3 Ogólnie zachwycam się wszystkimi stylizacjami, ale mam jakąś szczególną słabość do uroczego stylu oraz pysia Rubelli ♥ W sumie to mogłabym się rozpisać w pochwalne komentarze, ale czuję, że będę brzmiała jak lesba XD Artykuł bardzo przypadł mi do gustu. Chciałabym, aby było takich więcej 🙂

  Post a Reply
 3. Mam pytanie , czy zwykły użytkownik gry może dodawać ubrania do gry , czy Tylko administracja to robi ? 🙂
  Będę wdzięczna za odpowiedź, dopiero zaczynam – gra mnie nawet wciągnęła 🙂
  Wesołych świąt 🙂

  Post a Reply
  • Tylko administracja dodaje ubrania 🙂 Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

   Post a Reply
 4. Mam pytanie , czy zwykły użytkownik gry może dodawać ubrania do gry , czy Tylko administracja to robi ? 🙂
  Będę wdzięczna za odpowiedź, dopiero zaczynam – gra mnie nawet wciągnęła 🙂
  Wesołych świąt 🙂

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design