Realne odpowiedniki

Cześć wszystkim po długiej przerwie!

Dzisiaj przychodzę do Was z moim ulubionym działem, jakim są „Realne odpowiedniki”. Dlaczego ulubiony? Dlatego, że dzięki tym wpisom, możemy dostrzec ciężką pracę rysowników, którzy dbają o każdy detal, a ja mogę właśnie to pokazać w postach porównując zdjęcia realnych oraz mssowych ubrań. Na pewno większość z Was miała taką satysfakcję, jak się widziało realne zdjęcia ubrań, które się pojawiły na MySuperStyle i pochwaliła się tym odkryciem na głównej tablicy.

Pamiętacie może plebiscyt MSS, który miał miejsce ponad rok temu? Vindela i Pettero zrobili ten konkurs, żeby wyłonić utalentowanych użytkowników i nagrodzić ich szarfą z odpowiednim tytułem oraz przepięknym kompletem, który został wykonany przez założycielkę MSS, Elę pod nickiem Króliczek007.  Zestaw pochodzi z pokazu Elie Saab Spring Couture 2017.

eliesaabZdjęcie z pokazu: Marcus Tondo / Indigital.tv

Co myślicie o tym komplecie? Która wersja Wam się bardziej podoba? 

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

3 komentarze

  1. Sukienka zarówno w grze jak i w realu śliczna. Torebka w grze trochę za duża, ale ogólnie odzwierciedlona ładnie choć mi się nie podoba. Szkoda że nie dorobiono reszty kompletu, szczególnie kolczyków 🙂

    Post a Reply
  2. Piękny strój! Przykro mi, że przyszłam w grę MCC niedawno i nie zastała te ubrania w sklepie (

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design