Realne odpowiedniki twarzy na MSS

Dobry wieczór wszystkim!

Znów przychodzę do Was z postem z serii „Realne odpowiedniki”, jednak tym razem będę skupiać się na twarzach. Co jakiś czas w salonie SPA pojawiają się odwzorowane na znanych osobowościach show-bizensu czy modelingu twarze. Nasi projektanci dbają o detale, dzięki czemu elementy twarzy są uderzająco podobne do tych z rzeczywistości.

Na pierwszy ogień idzie Cara Delevingne. Brytyjka, która podbiła świat mody, ostatnimi czasy zaczęła rozwijać się jako aktorka i występowała w filmie pt. „Legion samobójców” u boku Jareda Leto. Elementy twarzy modelki możemy znaleźć obok tęczowej gwiazdki. Zostały one zrobione przez Elę – Króliczek007.

caradelevingne

Twiggy, dokładniej Lesley Lawson – ikona mody z lat 60-tych. Zasłynęła w modelingu dzięki nietypowej urodzie. Elementy zaznaczone pomarańczową gwiazdką należą właśnie do Twiggy. Twórczynią twarzy jest Justyna – DesignerJust.

twiggy

Ostatnią twarzą w dzisiejszym poście jest Lily Collins – młoda oraz utalentowana aktorka. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w „Wielki Mike. The Blind Side”, „Królewna Śnieżka” czy „Dary Anioła: Miasto kości”. Justyna – DesignerJust, która jest autorką tej twarzy, do odwzorowania wzięła aktorkę w krótkich włosach. Lily obcięła swoje długie włosy dwa lata temu. Tę twarz możemy znaleźć przy gwiazdkach w kolorze butelkowej zieleni.

lilycollins

Co myślicie o twarzach wykonanych przez naszych rysowników? Która z tych twarzy Wam się najbardziej podoba? 
Czekam na wasze komentarze!

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

2 komentarze

  1. Wszystkie są piękne i chociaż bardzo mi się podobają to nie jestem fanką tworzenia twarzy zupełnie z jednego „setu” twarzowego. Bardzo lubię jak twarz mojej modelki wygląda nietypowo i wyjątkowo. Z zestawu Cara najbardziej przypadły mi do gustu brwi i włosy, z Twiggy włosy i oczy a z Lily włosy i makijaż oka. Bardzo podziwiam rysowników, byłam na meetingu na którym DesignerJust wykonywała twarz Lily Collins. Jest to dla mnie nierealne. To wielki talent umieć tak pięknie nie tylko narysować ale dodatkowo odwzorować czyjąś realną twarz. Niesamowite zdolności mają nasi rysownicy.

    Post a Reply
  2. Najbardziej podoba mi się twarz Twiggy, aczkolwiek podziwiam wszystkie buzie, bo potrzeba wiele czasu i talentu, żeby powstało coś w innym stylu, co w bardzo dużym stopniu przypomina oryginał. Zawsze cieszę się jak głupia, jeśli do spa dochodzi jakiś nowy pysio, bo uwielbiam zmieniać twarz swojej laleczce i czerpie z tego dużo przyjemności, więc im więcej gwiazd dochodzi tym dla mnie lepiej 😀

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design