Oceny Apartamentów #2

Witam Was w kolejnej odsłonie Oceny Apartamentów. Dziś zaprezentuję Wam apartament dawnej użytkowniczki MSS. O kim mowa? Starsi użytkownicy mogą ją znać, nowsi – niekoniecznie. Mowa tu o Antipathetiic. Nie przedłużając – tak prezentuje się jej apartament :

54f21f62ee8c7

Na pierwszy rzut oka moje serce skradła futrzana ściana, która na pewno jest ciekawym elementem całego wnętrza. Na podłodze zamiast typowej wykładziny widnieją… cegły. Nietypowe, ale połączenie z futrzaną ścianą daje urok całemu pomieszczeniu. Według mnie lepiej wyglądałaby ściana z połączeniem białych cegieł. Mamy tu również totalny miks. Od delikatnego, zawieszanego fotela do zwierzęcej głowy zawieszonej na ścianie. Zdecydowanie postawiłabym bardziej na stonowane, współgrające kolory. Niektóre elementy ze względu kolorystycznych nie pasują do finalnego wystroju apartamentu, np. złota lampa stojąca na szafce przy łóżku, zawieszany żyrandol, który również jest w tym samym kolorze co lampa oraz różowy akcent na koszyczkach stojących na schodach. Nie jest źle, ale gdyby zwrócić uwagę na  detale to mogłoby być lepiej.

Jak podoba się Wam przedstawiony apartament? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

PS. Chcesz, aby twój apartament znalazł się w kolejnym wydaniu Ocen? Wyślij w wiadomości prywatnej (Elizabeth Banks) link do ciekawie umeblowanego pomieszczenia, a na pewno zobaczą go inni!

Author: Elizabeth Banks

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design