Nowości w China Pink

21-go marca 2017 roku w sklepie China Pink pojawiły się dwa komplety. Twórcami tych setów są Pettero Dobra Rada oraz Tlenek Azotu. Pierwszy komplet narysował Piotr, natomiast drugi komplet został stworzony przez Mikołaja (z wyjątkiem kapelusza autorstwa Pettero). W nowościach możemy znaleźć 4 rzeczy za starlety, są to biżuteria (choker i bransoletka) oraz tyły od sukienki i kapelusza.

5Teraz zapraszam do oglądania czterech stylizacji, które stworzyłem razem z nowościami.

1chinapink 2chinapink

Co myślicie o nowościach stworzonych przez dwóch chłopaków? Która rzecz jest Waszym faworytem? Podobają Wam się moje stylizacje? Która z nich przypadła Wam do gustu?

Czekam na komentarze! 

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

3 komentarze

  1. Pierwsza i trzecia stylizacja mi sie podoba. Z rzeczy to chyba tylko torebka, reszta nie w moim stylu. Jeszcze jej nie kupiłam, bo nie chcę wydawać na diamenty ale jak nadarzy się okazja to na pewno zakupię nawet pakiet. Trochę nie leży mi stylistycznie 3 zdanie tego wpisu. Wiem że chodzi tu o uniknięcie powtórzeń, ale mogłeś ugryźć to trochę inaczej. Np „Piotrek narysował to to to i to, a mikołaj to to i to” albo przestawić z manekina kapelusz – poza tym artykuł całkiem fajny 🙂

    Post a Reply
  2. Pierwsza i trzecia stylizacja mi sie podoba. Z rzeczy to chyba tylko torebka, reszta nie w moim stylu. Jeszcze jej nie kupiłam, bo nie chcę wydawać na diamenty ale jak nadarzy się okazja to na pewno zakupię nawet pakiet. Trochę nie leży mi stylistycznie 3 zdanie tego wpisu. Wiem że chodzi tu o uniknięcie powtórzeń, ale mogłeś ugryźć to trochę inaczej. Np „Piotrek narysował to to to i to, a mikołaj to to i to” albo przestawić z manekina kapelusz – poza tym artykuł całkiem fajny 🙂

    Post a Reply
  3. Jej te ubrania są takie fajne, że obkupiłabym się we wszystkie ich wersje kolorystyczne, gdyby mnie było na to stać XD Na razie muszę zadowolić się tylko rzeczami za starlety, ale mam nadzieję, że w przyszłości nabędę coś więcej. Najbardziej podoba mi się 1 i 3 stylizacja.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design