Kolekcje Mikołaja i Eli

Od 8 maja na stronie MySuperStyle trwa akcja pod tytułem „Autorska kolekcja”. Kampania ta polega na tym, że oficjalni projektanci przygotowują swoją własną kolekcję ubrań i czekają na swoją kolej na wstawienie osobistej dostawy. Ich ubrania możemy kupić przez tydzień w specjalnym sklepie, do którego możemy się dostać klikając w baner lub ubrania Nowości. Do tej pory mogliśmy zobaczyć dwie kolekcje – Mikołaja (Widmo Worodu) oraz Eli (Króliczek007).

Widmo Wodoru

Pamiętacie może spoilery od oficjalnego projektanta Widmo Wodoru? Były one właśnie zwiastunem nadchodzącej kolekcji w House&Style, a zarazem rozpoczęciem nowej akcji. Na pierwszy ogień poszedł wspomniany wcześniej rysownik – Mikołaj. Jego kolekcja składała się głównie ze skórzanych ubrań, można tam było jeszcze znaleźć dwa w połowie przeźroczyste ciuchy oraz dresy. Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku rzeczy za starlety.

Widmo Wodoru

kroliczek007

15 maja pojawiła się kolejna kolekcja, tym razem autorstwa Eli. Styl dostawy był różnorodny, ponieważ w kolekcji można było znaleźć m.in: strój Taylor Swift z gali Grammy Awards, białą, długą suknię i pelerynę, które zostały ozdobione perłami czy koszulkę z orłem. Na tablicy społeczności można było zauważyć, że faworytem tej kolekcji była długa spódnica, która była dostępna w 6 recolorach.

Króliczek007

Co myślicie o kolekcjach? Która kolekcja Wam się bardziej spodobała? Kupiliście coś?

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

1 Comment

  1. Mnie najbardziej uwiodła długa spódnica Eli oraz bluzka z orłem!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design