Festiwal Coachella

Witam wszystkich!

Dziś zajmiemy się najpopularniejszym festiwalem muzycznym w USA, czyli Coachellą! Co roku, przez dwa weekendy kwietnia do miasta Indio w słonecznej Kalifornii przybywają tłumy. Oprócz zabawy na koncertach najlepszych i najpopularniejszych artystów możemy podziwiać niesamowite stylizacje, które wzbudzają długotrwały zachwyt. Mimo tego, że nie jest dam dane być na tej super imprezie, to możemy chociaż trochę poczuć się jak na Coachelli! Jak? Nasi niezawodni admini zorganizowali garść atrakcji z tej okazji. W ten weekend oprócz tego, że każdy z nas może pochwalić się swoją festiwalową stylizacją to również można zadedykować wybranej przez siebie osobie piosenkę! Koniecznie śledźcie główną tablicę, aby niczego nie przegapić!

A teraz chcę Wam zaprezentować zestawienie ubrań z naszych sklepów, które świetnie sprawdzą się w tworzeniu stylizacji na Coachellę:

Bluzki   Bez nazwy-3  Buty  Biżuteria  Dodatki

 Poniżej parę inspiracji jak ubrać naszą modelkę na festiwal!

Styl 1  Styl 2  Styl 3  Styl 4

Co sądzicie o festiwalu Coachella? Podoba Wam się styl ubierania, który tam obowiązuje? Dajcie znać w komentarzach!

Author: Rubella

Share This Post On

1 Comment

  1. Te uibrania są takie specyficzne… Chyba najbardziej z całych proponowanych rzeczy podobają mi się dodatki ♥ Odnośnie stylizacji to zakochałam się w obydwóch Piotrka, choć w jednej za bardzo pokazał pieroga miss XD Ale wszystkie kreacje są bardzo ładne 🙂

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

design