Dzień Kobiet na MSS

901d584b45ea7419c00973cfe2d89fc1b67fcdbd

8 marca na stronie MySuperStyle miało miejsce wydarzenie związane ze świętem płci pięknej, dokładniej Międzynarodowym Dniem Kobiet. Z okazji ważnego święta feministek, matek czy Polek nie mogło zabraknąć małej akcji limitkowej, którą zorganizował Pettero Dobra Rada. Narysował on zestaw ubrań składający się z koszulki (były dwie wersje koszulki, z tekstami za diamenty oraz bez tekstu za starlety), spódnicy, torebki oraz okularów. Warto zwrócić uwagę na to, że nie tylko w realnym świecie promowane są feministyczne hasła, ale także na MSS. Na koszulkach były teksty takie jak „We should all be feminists” czy „My boyfriend is a feminist”, pomysł ten został zaczerpnięty z wiosennego pokazu Christian Dior 2017.   Oprócz limitowanych ubrań były również atrakcje przygotowane przez Vindelę. Użytkownicy mogli wziąć udział w quizie, w którym trzeba było wykazać się wiedzą na temat wielkich kobiet m.in: ile nagród Nobla otrzymała Maria Skłodowska-Curie lub do której kobiety premier należał przydomek Żelazna Dama. Drugą atrakcją był konkurs, w którym użytkownicy mieli za zadanie napisać jakie są plusy bycia kobietą. Limitki, które były w sklepie Cookie, tradycyjnie zostały zdjęte o północy.

Poniżej przedstawiam Wam realne odpowiedniki limitowanego kompletu ubrań. Autorem zestawu jest Pettero Dobra Rada.

Koszulka z pokazu Christian Dior Spring 2017 Ready-to-Wear | Spódnica ze sklepu Top Shop 

1

Torebka Chloé Drew Mini Textured-leather Shoulder Bag | Okulary z pokazu Elie Saab Spring 2017 Ready-to-Wear

2

Jeśli nie macie pomysłu na stylizacje z wykorzystaniem powyższych ubrań, to nie martwcie się. Wraz z redaktorami przychodzimy do Was z pomocną dłonią!

4

3

Co myślicie o tym wydarzeniu? Spodobały Wam się limitki narysowane przez Pettero Dębowa Tarcza? Co myślicie o stylizacjach redaktorów? 

Czekam na wasze komentarze! 

Author: Karolay Bazan

Share This Post On

3 komentarze

  1. Żal mnie ściska, że nie byłam przygotowana na tą okazję i jak zwykle kupiłam tylko to co było za starlety – ale i tego są korzyści, bo kolorki są naprawdę świetne i fajnie będzie tworzyć z nimi stylizacje! Koszulki z nadrukami bardzo mi się podobały, lecz moje serce skradła spódniczka i jej cudowne recolory. Co do stylizacji to najbardziej podobają mi się outfity Karolay i Rene Rodriguez – te kolorki w stylizacji przy bieli i czerni dają świetny kontrast! Mam nadzieję, że kolejnej akcji limitkowej, która się odbędzie już nie przegapię, bo aż szkoda omijać takie cudeńka. 🙁

    Post a Reply
  2. Nieco zapomniałam o tym, że mss również świętuje Dzień Kobiet, więc pojawienie się akcji limitkowej było dla mnie miłą niespodzianką, ale na szczęście dzięki quizowi mogłam kupić to, na czym najbardziej mi zależało. Moim zdecydowanym faworytem jest torebka, ma idealny rozmiar, cudne recolory i naprawdę pięknie się prezentuje- długo musiałam się zastanawiać, w jakim odcieniu ją kupić. Ze stylizacji najbardziej podobają mi się pierwsza i ostatnia- uwielbiam takie akcenty kolorystyczne nadające zestawom ciekawszego charakteru i rozweselające je. Swoją drogą chyba już zawsze będę żałować, że nie kupiłam tych ślicznych butów od taco kiedy miałam okazję.

    Post a Reply
  3. Niestety, ale nabyłam tylko rzeczy za starlety, bo nie było mnie stać na nic więcej, a nad czym bardzo ubolewam, bo limitli były wspaniałe ♥ Najbardziej przypadła mi do gustu spódnica, której nie mam w swojej szafie ;-; Wspaniałe stylizacje!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design