Bliżej Staffu #1

Witajcie! W dzisiejszym i kilku następnych postach chciałabym przedstawić wam staff trochę bliżej, ale nie tak oficjalnie jak kojarzycie ich z tablicy, lecz z dystansem, prywatnie. Wiem, że niewiele osób zdaje sobie sprawę kim są moderatorzy i admini, a szkoda bo to do nich kierujecie się ze swoimi problemami. Moderator jest osobą, której głównym zadaniem jest pilnowanie społeczności oraz pomaganie użytkownikom, admin natomiast zajmuje się poważniejszymi sprawami związanymi z grą, takimi jak dodawanie ubrań do sklepów, organizowanie konkursów czy pomaganie wam w sprawach płatności za diamenty.

Obecnie na stronie jest pięciu moderatorów na stałe i jeden na okresie próbnym. Adminów mamy czterech: Króliczek007, Mihał, Kofi oraz Kropka.

ClaireW dzisiejszym poście chciałabym przedstawić wam Claire Charlotte Celter aka Klejri, ma na imię Anita i jest moderatorem na stronie od 3 miesięcy. Już po kilku pierwszych zamienionych z nią zdaniach można wyczuć, jaką jest szaloną osobą! Sama siebie, niestety określa mniej optymistycznie:

„2 najmłodsza moderatorka o charakterze podlejszym i zadziorniejszym od rudego, pesymistka i buntowniczka. Naturalnie blondynka, mentalnie ruda, obecnie fioletowo czerwona- tak to ja.”

To samo tyczy się jej charakteru, do którego nawiązała kiedy spytałam się co najbardziej w sobie lubi:

„Najbardziej lubię to, że mało czego się boję. Zawsze jak moja starsza siostra zobaczy jakiegoś robaka to mnie woła, a sama się chowa i ucieka. W sumie to nie mam takiej cechy, której bym nie lubiła. Chociażby bez 1 już nie byłabym sobą, to one kształtują mój charakter. Arogancki i chamski, ale jednak mój. Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że mogłabym być milsza. Owszem mogłabym, ale jakoś nie śni mi się zmieniać. ”

Po tej wypowiedzi, pewnie wiele osób zdziwi się dlaczego w taki razie chciała być moderatorem, oto jej odpowiedź na wasze pytania:

„Bycie moderatorem jest trochę jak bycie ninją. Kiedy myślą, że nas nie ma i mogą łamać regulamin, wtedy my wyskakujemy zza krzaków i obdarowujemy ich ostami.”

Tak więc, jak widzicie bycie moderatorem jest naprawdę ciężkim zadaniem z wieloma utrudnieniami. A teraz Klejri prywatnie, czyli co lubi robić jak was nie pilnuje!

„Przez 3 lata grałam w koszykówkę. Przez kolejne 2 biegałam na przełajach. Teraz po prostu jestem i gram w strzelanki!”

Jak widać Anita czasu nie marnuje, a jak widzi swoją przyszłość i dalszą szkołę?

„Co chcę robić dalej? Składam papiery do technikum o profilu informatycznym i mechatroniczno – wojskowym. Z moimi ocenami nie powinno być problemu z dostaniem się.”

A wy jak oceniacie Anitę aka Klejri? Zachęcam do komentowania!

– pozdrawiam, Lady Mellark

Author: Ladym

Share This Post On

2 komentarze

  1. Muszę przyznać, że to najlepsza relacja z wywiadu jaka miałam ostatnimi czasy czytać! Mega, mega! Leci pochwała!

    Post a Reply
  2. „o charakterze podlejszym i zadziorniejszym od rudego” TO O MNIE?!?!?! Super post, masz ode mnie mega plusa LM! 😀

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

design